Zoeken
  • Mon Plaisir

Reminder voor morgen: HPV voorlichtingsavond

di 24 sep. | Mon Plaisir School

Voorlichtingsavond 5e + 6e klas HPV- vaccinatie

Nogmaals een reminder: Heeft u een DOCHTER in de 5e of 6e klas?

Dan willen wij u uitnodigen voor onze voorlichtingsavond over de HPV- vaccinatie op dinsdagavond (morgen) 24 september op onze school.

Deze voorlichtingsavond is allen bedoeld voor de OUDERS/VERZORGERS van meisjes van de 5e en 6e klas van onze school.


177 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste ouders, Wij hebben een uitbraak van covid op school. In totaal meer dan 100 casussen waaronder ruim 70 in december en januari. Sinds de school op 10 januari begonnen is waren er iedere dag gemid

Mompie nr.10

Beste ouders, Naar aanleiding van een officieel schrijven van DVG hebben wij jullie gisteravond rond 6:30 via KB en in de Mompie geïnformeerd dat alle leerlingen van klassen 1 t/m 6 verplicht een mond