top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverMon Plaisir

Mompie vrijdag 4 november 2022MON SPORTIEVE School!


Schoolvoetbal

Masha Pabien!!!! - Van harte gefeliciteerd!!!

Het Voetbal team Mon Plaisir klas 6 heeft gisteren in het stadion Guillermo Trinidad beide partijen gewonnen en zijn dus gekwalificeerd voor de WE GAMES!


Un danki special pa Juf Juli, die de afgelopen tijd met ze geoefend heeft!! ⚽⚽⚽Schaken

Onze school doet met heel veel verschillende IBISA-sportevenementen mee. Zo deden onze leerlingen afgelopen weken niet alleen mee met de schaakwedstrijden van IBISA maar ook met de schaaklessen op school. Juf Perlishka en meneer Lazaro van de Arubaanse Schaakbond hebben de lessen de afgelopen weken met veel plezier gegeven maar de afgelopen les was voor voorlopig de laatste. Aan het eind van de laatste les hebben alle leerlingen een certificaat behaald. Masha pabien schakers!!!SUPER-HERO SPONSORLOOP (herhaling)

Zoals jullie in de vorige Mompie hebben kunnen lezen houden wij op vrijdag 18 november een SUPERHEROES sponsorloop.


Vandaag en gisteren hebben de leerlingen de briefjes hiervoor mee naar huis gekregen.

Het doel is om geld in te zamelen om fase 2 en fase 3, respectievelijk jongens- en kleutertoiletten, op te knappen.


De kinderen komen die dag verkleed in hun eigen super-hero-pak naar school. Sponsoren kunnen per rondje betalen of een vast bedrag. Het geld wordt op 25 november opgehaald. Verdere details volgen in een latere Mompie. Er zal een prijsje zijn voor de meest originele, grappige of stoere held of heldin.


Kinderboekenweek

Onze kinderboekenweek 'GIGAGROEN' is in volle swing......
Wij wensen iedereen een fijn weekend!

516 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page