Zoeken
  • Mon Plaisir

Laatste nieuws 13 mei 2020

Beste ouders,

Zoals beloofd houden wij jullie op de hoogte van de ontwikkelingen op school i.v.m. Covid-19. De regering heeft besloten dat de scholen geleidelijk aan weer opengaan, tussen 18 mei en 1 juni moeten alle scholen weer open zijn. Wij zijn bezig de nodige voorbereidingen te treffen om op zo’n veilig mogelijke manier weer op te starten. U krijgt verdere details, zodra wij het plan volledig uitgewerkt hebben en dit door de juiste instanties hebben laten nakijken.

Voor het officiële laatste nieuws m.b.t. de 'Corona-crisis' op Aruba verwijzen wij u naar de officiele website van de DVG: https://www.arubacovid19.org/

Voor het laatste nieuws van onze school neemt u een kijkje op onze MOMPIE-pagina.


Tot snel,

Team Mon Plaisir

412 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste ouders, Wij hebben een uitbraak van covid op school. In totaal meer dan 100 casussen waaronder ruim 70 in december en januari. Sinds de school op 10 januari begonnen is waren er iedere dag gemid

Mompie nr.10

Beste ouders, Naar aanleiding van een officieel schrijven van DVG hebben wij jullie gisteravond rond 6:30 via KB en in de Mompie geïnformeerd dat alle leerlingen van klassen 1 t/m 6 verplicht een mond