Zoeken
  • Mon Plaisir

Laatste nieuws 13 mei 2020

Beste ouders,

Zoals beloofd houden wij jullie op de hoogte van de ontwikkelingen op school i.v.m. Covid-19. De regering heeft besloten dat de scholen geleidelijk aan weer opengaan, tussen 18 mei en 1 juni moeten alle scholen weer open zijn. Wij zijn bezig de nodige voorbereidingen te treffen om op zo’n veilig mogelijke manier weer op te starten. U krijgt verdere details, zodra wij het plan volledig uitgewerkt hebben en dit door de juiste instanties hebben laten nakijken.

Voor het officiële laatste nieuws m.b.t. de 'Corona-crisis' op Aruba verwijzen wij u naar de officiele website van de DVG: https://www.arubacovid19.org/

Voor het laatste nieuws van onze school neemt u een kijkje op onze MOMPIE-pagina.


Tot snel,

Team Mon Plaisir

411 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Laatste kan ! Schoolzwemmen

Schoolsport Op 6-7 maart zijn er schoolzwemwedstrijden. Deze zijn voor alle kinderen die niet competitief zwemmen. Dus niet lid zijn van bijvoorbeeld de Aruba Dolphins of Stingrays Uw kind kan meedoen

Schoolzwemmen

Schoolsport Op 6-7 maart zijn er schoolzwemwedstrijden. Deze zijn voor alle kinderen die niet competitief zwemmen. Dus niet lid zijn van bijvoorbeeld de Aruba Dolphins of Stingrays Uw kind kan meedoen

Contactgegevens

© Copyright 2021 by Mon Plaisir School voor Primair Onderwijs

Tel: 5821748 - 5836110

Email: info@monplaisirschool.com

Adres

Schreuderstraat 1, Oranjestad

Aruba, Koninkrijk der Nederlanden