top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverMon Plaisir

Laatste nieuws 13 mei 2020

Beste ouders,

Zoals beloofd houden wij jullie op de hoogte van de ontwikkelingen op school i.v.m. Covid-19. De regering heeft besloten dat de scholen geleidelijk aan weer opengaan, tussen 18 mei en 1 juni moeten alle scholen weer open zijn. Wij zijn bezig de nodige voorbereidingen te treffen om op zo’n veilig mogelijke manier weer op te starten. U krijgt verdere details, zodra wij het plan volledig uitgewerkt hebben en dit door de juiste instanties hebben laten nakijken.

​Voor het officiële laatste nieuws m.b.t. de 'Corona-crisis' op Aruba verwijzen wij u naar de officiele website van de DVG: https://www.arubacovid19.org/

Voor het laatste nieuws van onze school neemt u een kijkje op onze MOMPIE-pagina.


Tot snel,

Team Mon Plaisir

416 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

コメント


bottom of page