Zoeken
  • Mon Plaisir

Een zalig kerstfeest!

Lieve kinderen en ouders van onze school,


Na dit bijzondere jaar willen wij bidden voor

een jaar vol nieuwe kansen.

Een overvloed aan

warme mensen om ons heen.

Leven met God in ons midden.

Er is heel veel om dankbaar voor te zijn als Jezus woont in je hart.

Met Kerst en nieuwjaar danken wij al onze leerlingen,

ouders en collega's voor jullie hulp in het 2020.

Met Gods zegen zien wij 2021 met vreugde tegemoet.


Een zalig Kerstmis en gelukkig 2021 allemaal!

349 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste ouders, Wij hebben een uitbraak van covid op school. In totaal meer dan 100 casussen waaronder ruim 70 in december en januari. Sinds de school op 10 januari begonnen is waren er iedere dag gemid

Mompie nr.10

Beste ouders, Naar aanleiding van een officieel schrijven van DVG hebben wij jullie gisteravond rond 6:30 via KB en in de Mompie geïnformeerd dat alle leerlingen van klassen 1 t/m 6 verplicht een mond