Zoeken
  • Mon Plaisir

BACK - 2 - SCHOOL !

Beste ouders en verzorgers,


Met de informatie die wij op dit moment hebben gekregen kunnen wij u mededelen dat onze school weer op 20 augustus zal starten. Wij zullen weer met de normale schooltijden van 7.45uur -13.03 uur van start gaan.


Er is een uitzondering en dat zijn de kleutergroepen 1 want zij beginnen al op 19 augustus. Alle ouders van onze 'nieuwe' kleutergroepen 1 krijgen spoedig een mail met uitleg --> houd uw mail in de gaten :-)


Hoe wij gaan beginnen, met het oude protocol of een aangepaste versie, daar kunnen wij u op dit moment nog geen uitsluitsel over geven.

Aankomende maandag is er weer een beraad van het crisisteam en zodra wij zeker weten met welk protocol wij zullen gaan starten, wat dit protocol inhoudt, wat wij van u als ouder verwachten en waar u rekening mee moet houden............ dan laten wij u dit z.s.m. weten.


Team Mon Plaisir

609 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Laatste kan ! Schoolzwemmen

Schoolsport Op 6-7 maart zijn er schoolzwemwedstrijden. Deze zijn voor alle kinderen die niet competitief zwemmen. Dus niet lid zijn van bijvoorbeeld de Aruba Dolphins of Stingrays Uw kind kan meedoen

Schoolzwemmen

Schoolsport Op 6-7 maart zijn er schoolzwemwedstrijden. Deze zijn voor alle kinderen die niet competitief zwemmen. Dus niet lid zijn van bijvoorbeeld de Aruba Dolphins of Stingrays Uw kind kan meedoen

Contactgegevens

© Copyright 2021 by Mon Plaisir School voor Primair Onderwijs

Tel: 5821748 - 5836110

Email: info@monplaisirschool.com

Adres

Schreuderstraat 1, Oranjestad

Aruba, Koninkrijk der Nederlanden