Zoeken
  • Mon Plaisir

1e schooldag = 23-08-2021!

Beste ouders en kinderen.


Onze school start dit jaar met 2 studiedagen voor de leerkrachten. Dit betekent dat de school voor al onze leerlingen op 23 augustus begint!


Wij wensen iedereen nog een fijne rest van de vakantie en verwachten iedereen de 23e weer te zien :-)

118 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste ouders, Wij hebben een uitbraak van covid op school. In totaal meer dan 100 casussen waaronder ruim 70 in december en januari. Sinds de school op 10 januari begonnen is waren er iedere dag gemid

Mompie nr.10

Beste ouders, Naar aanleiding van een officieel schrijven van DVG hebben wij jullie gisteravond rond 6:30 via KB en in de Mompie geïnformeerd dat alle leerlingen van klassen 1 t/m 6 verplicht een mond