top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverMon Plaisir

12.6% - later beginnen van de school

Bijgewerkt op: 1 feb. 2022

Beste ouders,

Zoals jullie wellicht weten, werken sommige ambtenaren vanaf mei 2020 100%, maar worden slechts voor 87,4% uitbetaald.

Wij, in het onderwijs, horen bij de groep die nog steeds 12,6% minder per maand uitbetaald krijgt. Wij zijn dus ook de dupe van deze maatregel die toen is genomen. Vele scholen en schoolbesturen zijn het er niet mee eens, om hiermee door te gaan. Wij ook niet.

De meeste andere scholen starten aanstaande dinsdag de schooldag een uur later (8:45 ipv 7:45) .

Ons schoolbestuur SPCOA, is nog in overleg hoe de procedure voor onze scholen gaat zijn.

Wij laten jullie z.s.m weten wat het voor onze school gaat worden.

Vriendelijke groet,

Juf Debby




Abonneert u zich a.u.b. op ons Youtube-kanaal: wij hebben minimaal 1000 abonnees nodig om onze evenementen, waar u als ouder in coronatijden niet zelf bij kunt zijn, zoals de grote stap/sprong enzovoorts op Youtube-live te kunnen streamen...


396 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentarios


bottom of page